“МОНГОЛЫН МИСТЕР- 2021” -ийн аваргууд тодорлоо.

“Монголын мистер-2021” 30 дахь удаагийн Бодибилдинг Фитнессийн Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн “UG” паласт болж, шилдгүүдээ тодрууллаа. Тэмцээнд нийтдээ 56 клубын 200 гаран тамирчид 29 ангилалд өрсөлдлөө.


Үүнд

Тусгай ангилал ангилал:

1-р байр алтан медаль М.Билгүүн

2-р байр мөнгөн медаль Г.Төгөлдөр

Бодибилдинг мастер ангилал:

1-р байр алтан медаль С.Дуламрагчаа Наадам фитнесс клуб

2-р байр мөнгөн медаль С.Жаргалсайхан Erdenet gold gym клуб
3-р байр хүрэл медаль Б.Мөнх-Эрдэм Golden gym клуб
Шагналт 4-р байр Д.Мягмардорж Хангай клуб

Бодибилдинг залуучууд ангилал:

1-р байр алтан медаль Г.Төгөлдөр Proteam fitness клуб

2-р байр мөнгөн медаль Б.Наянбуу Чийрэг монгол клуб

3-р байр хүрэл медаль Б.Батжаргал Adrenaline клуб

Шагналт 4-р байр Ц.Бат-Эрдэнэ Adrenaline клуб

Шагналт 5-р байр М.Дөлгөөн Champ fitness клуб

Эрэгтэй спорт модел залуучууд -175 см ангилал:

1-р байр алтан медаль О.Батболд Adrenaline клуб
2-р байр мөнгөн медаль Ц.Өсөхбаяр
3-р байр хүрэл медаль Б.Мөнхсүлд Wise gym клуб
Шагналт 4-р байр Э.Буяндэлгэр 112 fight academy клуб
Шагналт 5-р байр Б.Энхсүлд Step up fitness клуб

Эрэгтэй спорт модел залуучууд +175 см ангилал:

1-р байр алтан медаль Г.Ганхорол Мон-Алтиус Perfect body Клуб
2-р байр мөнгөн медаль М.Соёмбо Proteam fitness клуб
3-р байр хүрэл медаль Б.Намжилдорж Wise gym клуб
Шагналт 4-р байр Д.Билгүүн Goku gym клуб
Шагналт 5-р байр Б.Баяр Changes клуб

Эрэгтэй фитнесс ангилал:

1-р байр алтан медаль Э. Лхагва-Очир Fitness agency клуб
2-р байр мөнгөн медаль Д.Пүрэвсамбуу Golden gym клуб
3-р байр хүрэл медаль Э.Жавхлан Golden gym клуб
Шагналт 4-р байр Э.Отгонхүү Circle Fit клуб
Шагналт 5-р байр О.Олзболд Circle fit клуб

Эмэгтэй фитнесс ангилал:

1-р байр алтан медаль Б.Уянга Pro gym клуб
2-р байр мөнгөн медаль Э.Ариунчимэг Proteam fitness клуб
3-р байр хүрэл медаль Б.Эрдэнэдулам Crown spa fitness клуб
Шагналт 4-р байр Т.Болор Champ fitness клуб
Шагналт 5-р байр Б.Должин Circle fit клуб

Бодибилдинг насанд хүрэгчид 60кг ангилал:

1-р байр алтан медаль Ч.Мянганбилэг Соёл клуб
2-р байр мөнгөн медаль Р.Мөнхбат Star fitness клуб
3-р байр хүрэл медаль М.Баттулга Соёл клуб
Шагналт 4-р байр О.Дашням Наадам фитнесс клуб
Шагналт 5-р байр А.Энхсайхан Багануур

Бодибилдинг насанд хүрэгчид 65кг ангилал:
1-р байр алтан медаль Б.Лхагвабаяр Wise gym клуб
2-р байр мөнгөн медаль Ж.Буянхишиг Чийрэг монгол клуб
3-р байр хүрэл медаль Э.Энхманлай Олимпус жим клуб

Эмэгтэй модель залуучууд ангилал:

1-р байр алтан медаль Ц.Мөнгөншагай Fitness-22 клуб
2-р байр мөнгөн медаль Г.Хулан Хар ирвэс клуб
3-р байр хүрэл медаль Д.Ариунжаргал Мандал фитнесс клуб
Шагналт 4-р байр М.Бямбасүрэн Мандал фитнесс клуб
Шагналт 5-р байр А.Биндэръяа Champ fitness клуб

Эмэгтэй спорт модель ангилал:

1-р байр алтан медаль Э.Анхзаяа Баянхонгор
2-р байр мөнгөн медаль Э.Сэргэлэн Star fitness клуб
3-р байр хүрэл медаль З.Нямзул Champ fitness клуб
Шагналт 4-р байр Ж.Солонго California fitness клуб
Шагналт 5-р байр О.Чанцалдулам Star fitness клуб

Эрэгтэй атлетик -175 см ангилал:

1-р байр алтан медаль Э.Төгөлдөр Adrenaline клуб
2-р байр мөнгөн медаль Ш.Галсандорж Proteam fitness клуб
3-р байр хүрэл медаль Б.Хүдэрмөнх Могул фитнесс клуб
Шагналт 4-р байр Б.Ариунболд step up fitness клуб
Шагналт 5-р байр Б.Ариунболд Champ fitness клуб

Эрэгтэй атлетик +175 см ангилал:

1-р байр алтан медаль Э.Алтанжаргал Фортиус жим клуб
2-р байр мөнгөн медаль Э.Золбоо Женко клуб
3-р байр хүрэл медаль Б.Чингүн Чийрэг монгол клуб
Шагналт 4-р байр Д.Чойжилсүрэн Баянхонгор
Шагналт 5-р байр Б.Одбаяр Champ fitness клуб

Эмэгтэй модель мастер 30-40 нас ангилал:

1-р байр алтан медаль Н.Дашболдцэцэг Өмнөговь Голден жим клуб
2-р байр мөнгөн медаль Х.Ариунзаяа Хар ирвэс клуб
3-р байр хүрэл медаль Д.Энхбилэг Champ fitness клуб
Шагналт 4-р байр Б.Хишигчимэг Саксус клуб
Шагналт 5-р байр Ж.Сарнай Мандал фитнесс клуб

Эмэгтэй модель насанд хүрэгчид 160 см ангилал:

1-р байр алтан медаль М.Мойлоо Champ fitness Клуб
2-р байр мөнгөн медаль Н.Дашболдцэцэг Өмнөгөвь Голден жем
3-р байр хүрэл медаль Э.Ариунчимэг Proteam fitness клуб
Шагналт 4-р байр Д.Энхбилэг Champ fitness клуб
Шагналт 5-р байр О.Лхагвамаа Олимпус жим клуб

Эрэгтэй спорт модель мастер ангилал:

1-р байр алтан медаль Т.Сэрээндорж Мон-Алтиус Perfect Body клуб
2-р байр мөнгөн медаль Э.Жавхлан Golden gym клуб
3-р байр хүрэл медаль Д.Пүрэвсамбуу Golden gym клуб
Шагналт 4-р байр Л.Билгээ Мон-Алтиус Perfect Body клуб
Шагналт 5-р байр Д.Эрдэнэбагана Maximus fitness клуб

Эрэгтэй спорт модель -170 см ангилал:

1-р байр алтан медаль Б.Батням Proteam fitness клуб
2-р байр мөнгөн медаль Б.Жамбалжамц Proteam fitness клуб
3-р байр хүрэл медаль Н.Батбаяр Step up fitness клуб
Шагналт 4-р байр А.Мөнх-Оргил Step up fitness клуб
Шагналт 5-р байр О.Батбилэг Мон-Алтиус Perfect Body клуб

Эрэгтэй спорт модель -175 см ангилал:

1-р байр алтан медаль Н.Анхбаяр Соёл клуб
2-р байр мөнгөн медаль Мөнх-Эрдэнэ Вива клуб
3-р байр хүрэл медаль Б.Галсандорж Champ fitness клуб
Шагналт 4-р байр Б.Бат-Эрдэнэ Амжилт фитнесс клуб
Шагналт 5-р байр Т.Мөнхжаргал Step up fitness клуб

Эрэгтэй спорт модель -180 см ангилал:

1-р байр алтан медаль Г.Анир Proteam fitness клуб
2-р байр мөнгөн медаль Б.Еркебулан Хангарьд клуб
3-р байр хүрэл медаль А.Отгонбаатар Step up fitness клуб
Шагналт 4-р байр Д.Жавхлан Golds gym клуб
Шагналт 5-р байр Р.Гэндэнбаатар Maximus fitness клуб

Эмэгтэй модель мастер +40 ангилал:

1-р байр алтан медаль Б.Адъяахүү Star fitness клуб
2-р байр мөнгөн медаль Н.Алдармаа Golds gym клуб
3-р байр хүрэл медаль Я.Нэргүй Мон-Алтиус Perfect Body клуб
Шагналт 4-р байр Р.Буяннэмэх Wise gym клуб
Шагналт 5-р байр Ж.Ариунзаяа Star fitness клуб

Эмэгтэй модель насанд хүрэгчид -165 см

1-р байр алтан медаль Б.Учрал Мон-Алтиус Perfect Body клуб
2-р байр мөнгөн медаль Б.Мөнхчимэг Мон-Алтиус Perfect Body клуб
3-р байр хүрэл медаль Н.Алдармаа Golds gym клуб
Шагналт 4-р байр Г.Болормаа Саксус клуб
Шагналт 5-р байр Ч.Амартайван Star fitness клуб

Бодибилдинг насанд хүрэгчид 70 кг

1-р байр алтан медаль Д.Энх-Эрдэнэ Наадам фитнес клуб
2-р байр мөнгөн медаль Т.Мөнх-Эрдэнэ Агар фитнесс клуб
3-р байр хүрэл медаль Т.Чахар Gan sport center
Шагналт 4-р байр Ю.Амарбуян Proteam fitness клуб
Шагналт 5-р байр С.Энхтөгөлдөр Чийрэг монгол клуб

Бодибилдинг насанд хүрэгчид 70 кг

1-р байр алтан медаль Д.Энх-Эрдэнэ Наадам фитнес клуб
2-р байр мөнгөн медаль Т.Мөнх-Эрдэнэ Агар фитнесс клуб
3-р байр хүрэл медаль Т.Чахар Gan sport center
Шагналт 4-р байр Ю.Амарбуян Proteam fitness клуб
Шагналт 5-р байр С.Энхтөгөлдөр Чийрэг монгол клуб

Бодибилдинг насанд хүрэгчид 75 кг

1-р байр алтан медаль Л.Мөнбаяр клуб Golds gym клуб
2-р байр мөнгөн медаль Л.Баярбаясгалан Шаарк жийм клуб
3-р байр хүрэл медаль В.Мягмарсүрэн Maximus fitness клуб
Шагналт 4-р байр С.Бат-Эрдэнэ Мон-Алтиус Perfect Body клуб
Шагналт 5-р байр Д.Мягмардорж Хангай клуб

Эмэгтэй атлетик

1-р байр алтан медаль Г.Гансаруул Star fitness клуб
2-р байр мөнгөн медаль Э.Солонго Саксус клуб
3-р байр хүрэл медаль Н.Нэмэхбаяр Мандал фитнесс клуб
Шагналт 4-р байр Л.Долгорсүрэн Champ fitness клуб
Шагналт 5-р байр Д.Номин-Эрдэнэ Champ fitness клуб

Бодибилдинг насанд хүрэгчид 80 кг

1-р байр алтан медаль Л.Бямбасүрэн Чийрэг монгол клуб
2-р байр мөнгөн медаль Э.Чинзориг Чийрэг монгол клуб
3-р байр хүрэл медаль С.Дуламрагчаа Наадам фитнесс клуб
Шагналт 4-р байр Б.Ганхөлөг Фортиус жим клуб
Шагналт 5-р байр Г.Жамц Мон-Алтиус Perfect Body клуб

Эрэгтэй спорт модель +180 см

1-р байр алтан медаль М.Эрхэмбаяр Champ fitness клуб
2-р байр мөнгөн медаль Д.Бат-Оргил
3-р байр хүрэл медаль О.Түмээлэн Орчлон healt клуб
Шагналт 4-р байр М.Соёмбо Proteam fitness клуб
Шагналт 5-р байр Г.Ганхорол Мон-Алтиус Perfect Body клуб

Эмэгтэй модель насанд хүрэгчид +165 см

1-р байр алтан медаль Б.Уянга Pro жийм клуб
2-р байр мөнгөн медаль Б.Хишигчимэг Саксус клуб
3-р байр хүрэл медаль Х.Ариунзаяа Хар ирвэс клуб
Шагналт 4-р байр Ж.Сарнай Мандал фитнесс клуб
Шагналт 5-р байр А.Оюунчимэг Шагай фитнесс клуб

Бодибилдинг насанд хүрэгчид -85 кг

1-р байр алтан медаль С.Алтангэрэл Gan sport center
2-р байр мөнгөн медаль Б.Хэрлэн Fitness agency клуб
3-р байр хүрэл медаль А.Баатар Gan sport center
Шагналт 4-р байр Б.Идэрмөнх Наадам fitness клуб
Шагналт 5-р байр Д.Алтанцацрал Champ fitness клуб

Бодибилдинг насанд хүрэгчид +85 кг

1-р байр алтан медаль Т.Батнасан Женко клуб
2-р байр мөнгөн медаль Э.Ганзориг Чийрэг монгол клуб
3-р байр хүрэл медаль Д.Бат-Эрдэнэ Чийрэг монгол клуб
Шагналт 4-р байр А.Бямбаа Champ fitness клуб
Шагналт 5-р байр С.Шилүгэн Proteam fitness клуб

Менс модель үнэмлэхүй аварга
Г.Анир Proteam fitness клуб

Бикини мисс үнэмлэхүй аварга
М.Мойлоо Champ fitness Клуб

МОНГОЛЫН МИСТЕР
Т.Батнасан /Женко клуб / тодорлоо.

Улсын аварга шалгаруулах тэмцээнээс мeдаль хүртсэн тамирчдад Ази болон Тив Дэлхийн, Олон улсын тэмцээнд оролцох эрх нь нээгддэг юм. Нийт баг тамирчиддаа баяр хүргэe